Fredagens premieutdeling i bilder

29.06.2019 Tom Kristensen

Bilder av de premierte i eliteklassene og ordinære klasser 13–16 år etter sprintløpet. Alle smiler og er fornøyd, sjøl om noen helt sikkert ikke helt hadde glemt det ene litt dumme veivalget, sleiven inn i posten og alle sånne ting.

Gratulerer!

Bilder og topplasseringene i D/H13, D/H14, D/H15, D/H16 og alle eliteklassene under her.

D13

D13_pall.jpeg

1 Astrid Ytterbø, Asker Skiklubb 18.20
2 Mari Kalleson, Oppsal Orientering 18.27
3 Marte Hox Brynildsen, Fredrikstad SK 19.14
3 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen, IL BUL-Tromsø 19.14
5 Eline Andrea Vaeng Bernhardsen, IL BUL-Tromsø 19.21
6 Amalie Wathne Thingbø, Sandnes IL (Rogaland) 19.51
7 Alva Christiansen, Sandnes IL (Rogaland) 20.23
8 Ellen Margrete Stubban Hygen, Østmarka OK 20.50
9 Iselin Høivold, Kongsberg OL 21.30
10 Åse Valero Kjerkreit, Halden SK 22.00
11 Maren Sofie Fremstad, Larvik OK 22.16
12 Elsa Sofie Lysheden-Vogt, Konnerud IL 22.54
13 Emma Ailin Skårbø, Raumar Orientering 23.16
14 Sofia Melin, OK Kolmården 23.25
15 Annika van Raaij, Hedrum OL 24.02

D14

D14_pall.jpeg

1 Maja Mo Hjelseth, Nydalens SK 17.39
2 Anna Taksdal, Ganddal IL 17.49
3 Synne Sandven, Notodden OL 17.50
4 Una Kittilsen, Freidig 17.54
5 Marie Kravdal, Gjø-Vard OL 18.02
6 Marie Scheele, Nydalens SK 18.42
7 Synne Sommerstad Røste, Kongsberg OL 18.58
8 Sigrid Haugskott, OL Trollelg 19.02
9 Agathe Brathagen, Larvik OK 19.07
10 Mari Aarseth, Nydalens SK 19.09
11 Anne Østvold, Heming Orientering 21.02
12 Selma Lothine Fridheim Torp, Sandnes IL (Rogaland) 21.06
13 Tora Kittilsen, Freidig 21.13
14 Maren Aure Skogedal, Asker Skiklubb 21.26
15 Sofie Solheim Undeberget, Oppsal Orientering 21.32

D15

D15_pall.jpeg

1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 15.59
2 Eline Horten Jordet Vingelen IL 16.25
3 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 17.06
4 Mathea Spets Storhov Freidig 17.37
5 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 18.38
6 Klara Graversen IL BUL-Tromsø 19.19
7 Anja Hole Førde IL 19.42
8 Alida Oftedal Ålgård Orientering 20.23
9 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 20.49
10 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 20.58

D16

D16_pall.jpeg

1 Vilde Margrethe Sæbbø, Stavanger Orienteringsklubb 14.56
2 Mari Eidsmo, Freidig 15.41
3 Alva Marika Niklasson, Kolbotn og Skimt OL 15.59
4 Mille Vasshaug Jægtvik, Konnerud IL 16.28
5 Une Holtermann, Porsgrunn OL 16.36
6 Kristin Melby Jacobsen, Lardal OL 16.41
7 Ane Malene Kolstad, Freidig 17.06
8 Eline Schjerven, Lardal OL 17.46
9 Birgit Dorthea Kleppa Madslien, Lillehammer OK 18.31
10 Ingrid Mobråthen, Botne SK 18.39
11 Anine Kjørholt Lie, Porsgrunn OL 18.44
12 Mari Brende, Fossum IF 19.02
13 Gjendine Gjelstad Rebård, Sandefjord OK 19.05
14 Ragnhild Mathea Helmersen, Fet OL 19.09
15 Emma Engehult, Notodden OL 19.12

D17-18E

D17-18E_pall.jpeg

1 Frida Haugskott, OL Trollelg 16.22
2 Janne Tjørhom Aasheim, Ganddal IL 16.30
3 Hanna Eckhardt Andersen, Heming Orientering 16.58
4 Tale Strand, Kongsberg OL 17.02
5 Sara Nystrøm Olsen, Stavanger Orienteringsklubb 17.25
6 Mina Schjerven, Lardal OL 17.46
7 Malene Teresia Jebsen, Heming Orientering 17.58
8 Marte Madslien Bakken, Nydalens SK 18.11
9 Tina Kalleson, Oppsal Orientering 18.15
10 Yngvild Langedal Breivik, Nydalens SK 18.23
11 Tora Aasheim Nymark, Varegg Fleridrett 18.28
12 Kristine Kravdal, Gjø-Vard OL 18.30
13 Maya Jones Arnesen, Heming Orientering 18.31
14 Mari Fjellbirkeland Johannesen, IL Gular 18.40
15 Stella Holmboe, Tyrving IL 19.00

D19-20E

D19-20E_pall.jpeg

1 Hanne Vassend, Porsgrunn OL 15.29
2 Ida Kristiansson, Halden SK 16.52
3 Pernille Katla, Fossum IF 16.59
4 Lene Berg Hanssen, Byåsen IL 17.18
5 Ane Dyrkorn, NTNUI 17.37
6 Aurora Gjølsjø, OK Moss 17.38
7 Ragnhild Eide, Byåsen IL 17.54
8 Agnethe Hasli, Bækkelagets SK 18.19
9 Marlin Haavengen, Kongsberg OL 18.23
10 Hedda Raadal Bjørlo, Halden SK 18.50
11 Helene Eger, Kongsberg OL 19.07
12 Vera Melkild, Freidig 19.18
13 Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss 20.06
14 Ane Ingeborg Kalbækken, Tynset IF 20.25
15 Thea Dyrkorn, NTNUI 20.28

D21-E

D21-E_pall.jpeg

1 Anne Johanne Lind Nørbech, Nydalens SK 16.14
2 Elena Roos, Halden SK 16.48
3 Irina Nyberg, Alfta-Ösa OK 16.50
4 Lone Brochmann, Bækkelagets SK 17.14
5 Tonje Vassend, NTNUI 17.34
6 Emilie Westli Andersen, Løten o-lag 17.39
7 Synnøve Bråten, Vegårshei IL 17.41
8 Runa Fremstad, Larvik OK 17.45
9 Gunvor Hov Høydal, Fossum IF 17.59
9 Tone Wigemyr Snerthammer, Oddersjaa SSK 17.59
11 Marion Aebi, Tyrving IL 18.06

H13

H13_pall.jpeg

1 Sondre Olaussen, Oppsal Orientering 15.04
2 Jone Valdal, Sandnes IL (Rogaland) 15.50
3 Gaute Nysæter, Skien OK 17.24
4 Aksel Nikolai Aubert, Oppsal Orientering 17.37
5 Jonas Vistnes Myklebost, Sandnes IL (Rogaland) 17.44
6 Lukas Jones Arnesen, Heming Orientering 17.56
7 Sigurd Hobøl, Oppsal Orientering 18.13
8 Oskar Heksem, Fana IL 18.31
9 Henrik Nyberg, Asker Skiklubb 19.01
10 Mathias Linløkken, Østmarka OK 20.14

H14

H14_pall.jpeg

1 Nils Anders Niklasson, Kolbotn og Skimt OL 16.13
2 Martin Christoffer Borg, IL Koll 17.25
3 Gabriel Gjone, Sandefjord OK 18.07
4 Andreas Myrvold Skovlyst, Kongsberg OL 19.25
5 Rasmus Berglund, Ringerike OL 19.53
6 Sindre Mathisen, OL Tønsberg og omegn 20.23
7 Samuel A Stokkeland, Ålgård Orientering 21.42
8 Bjørnar Peikli, Sandnes IL (Rogaland) 22.58
9 Tobias Tronbøl Lium, IL Koll 23.04
10 Jonas Hicken, IL Koll 23.41

H15

H15_pall.jpeg

1 Christian Fredrik Borg, IL Koll 16.06
2 Markus Richter, Sandnes IL (Rogaland) 16.16
3 Axel Aalde, Nydalens SK 16.38
4 Ole Gunnar Kleppa Madslien, Lillehammer OK 16.48
5 Alfred Bjørnerød, OK Moss 16.56
6 Sigurd Rødnes, Oppsal Orientering 16.57
7 Martin Nøkleby Melling, Ringerike OL 17.02
8 Eirik Frost, Alta OL 17.12
9 Herman Lien Backstrøm, Halden SK 17.14
10 Eirik Vie Strisland, Fossum IF 17.24
11 Ask Olaussen, Oppsal Orientering 17.49
12 Mikael Birkelund, Asker Skiklubb 17.56
13 Andreas Vistnes Myklebost, Sandnes IL (Rogaland) 17.57
14 Emil Reinertsen Leroyer, Freidig 18.03
15 Kalle Jongenburger, Sandnes IL (Rogaland) 18.41

H16

H16_pall.jpeg

1 Sander Tonjer Fingarsen, Elverum OK 15.29
2 Kasper Bakken Ulseth, Nydalens SK 15.30
3 Martin Vehus Skjerve, Verdal OK 16.08
4 Hans Urset, IL BUL-Tromsø 16.24
5 Tobias Mathisen, Porsgrunn OL 16.31
6 Brage Takle, Kristiansand OK 16.53
7 Aleksander Jørgensen, Haugesund IL Orientering 17.36
8 Sigurd Saxe Sandvik, Halden SK 17.40
9 Johan Eger, Kongsberg OL 17.44
9 Stein Aas Stræte, Ringerike OL 17.44
11 Vegard Ranestad, Hamar OK 18.26
12 Atle Nikolai Wøllo, Kongsberg OL 19.05
13 Mikkel Berglund, Ringerike OL 19.44
14 Peder Aabogen Haugaard, Indre Østfold OK 19.45
15 Mats Lindaas, Elverum OK 19.51

H17-18E

H17-18E_pall.jpeg

1 David Runde, Kristiansand OK 15.32
2 Lars Young Vik, Nydalens SK 15.33
2 Simen Spets Storhov, Freidig 15.33
4 Felix Finsrud, Asker Skiklubb 15.40
5 Fredrik Vehus Skjerve, Verdal OK 15.52
6 Johan Kristian Undeland, Sturla, IF 16.05
7 Vebjørn Blom-Hagen, Fossum IF 16.08
8 Anders Vestøl, Vegårshei IL 16.09
9 Mikkel Holt, Freidig 16.10
10 Magnus Eide-Fredriksen, Heming Orientering 16.13
11 Tobias Rødde, Ganddal IL 16.19
11 Sigurd Paulsen Vie, Haugesund IL Orientering 16.19
13 Birk Bell Lysaker, Fana IL 16.21
14 Petter Liabakk Eriksen, Byåsen IL 16.22
15 Jonas Grønli, Freidig 16.26

H19-20E

H19-20E_pall.jpeg

1 Elias Jonsson, Nydalens SK 17.09
2 Jørgen Baklid, Konnerud IL 17.52
3 Øyvind Hjermstad, Fossum IF 18.23
4 Mats Eidsmo, Freidig 18.32
5 Niels Christian Hellerud, Halden SK 18.42
6 Erling Hjermstad, Fossum IF 18.43
7 Henrik Fredriksen Aas, Asker Skiklubb 18.53
8 Aslak Heimdal, Konnerud IL 18.57
9 Styrk Hundseid Kamsvåg, Tyrving IL 19.09
10 Oskar Spets Storhov, Freidig 19.10
11 Erik Hæstad Bjørnstad, Fossum IF 19.14
11 Anders Haugskott, OL Trollelg 19.14
13 Sindre R Holt, Hedrum OL 19.27
14 Sander Arntzen, Asker Skiklubb 19.34
15 Marius Aurebekk, Kristiansand OK 19.45

H21-E

H21-E_pall.jpeg

1 Kasper Fosser, Heming Orientering 17.30
2 Dag Blandkjenn, Kristiansand OK 17.40
3 Audun Heimdal, NTNUI 17.46
4 Einar Melsom, Fossum IF 17.59
5 Håvard Sandstad Eidsmo, Freidig 18.07
6 Emil Ahlbäck, Fossum IF 18.21
7 Håvard Haga, Nydalens SK 18.23
8 Markus Kjærner-Semb, Varegg Fleridrett 18.33
9 Hans Petter Mathisen, Fredrikstad SK 19.00
10 Anders Vister, Nydalens SK 19.02